KNORR-BREMSE Hungária Kft.
Tudtad, hogy a Knorr-Bremse-nél több mint 9000 négyzetméternyi területén helyezkedik el a forgácsolási gépparkunk? Ezen a hatalmas területen több mint 60 CNC gépünk biztosítja a szereldei és a vevői igények ellátását. Mondhatjuk azt is, hogy a Knorr-nál sosem áll le az élet! Forgácsolási üzemünket évről évre korszerűsítjük és bővítjük, hogy szakértő munkatársaink a legmodernebb technológiával dolgozhassanak. Nálunk valóban felelősségteljes munkát végezhetsz, mivel olyan vonatok fékeinek gyártásában vehetsz részt, amik akár 400 km/h-val robognak a kontinenseken.

CNC gépkezelő

FŐBB FELADATOK:

  • Többnyire öntvény illetve alumínium alapanyagok megmunkálása CNC eszterga-, és marógépeinken
  • Gépeinken a folyamatos gyártás biztosítása
  • A legyártott munkadarabok minősége is a te felelősséged, ennek ellenőrzését a gyártás során javarészt te végzed majd
  • Változatos terméklista, különböző méretű alkatrészek és sok-sok szakmai kihívás vár rád

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • Forgácsolásban szerzett tapasztalat
  • Nem okoz gondot számodra a 3 műszak vállalása
  • Precizitás , pontos munkavégzés

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT:

  • Fémipari szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Ismered a Siemens 840D és/vagy Fanuc vezérlést
  • Jártas vagy a korrekciózásban
  • Fémalkatrészek megmunkálásában szerzett tapasztalatod van
  • Rendelkezel új típusú gépkezelői engedéllyel
  • Műszaki rajzok olvasásában, illetve kézi mérőeszközök használatában is van tapasztalatod

AMIT AJÁNLUNK:

  • Nálunk igazi tudást szerezhetsz, nagy rálátásod lesz a forgácsolási folyamatainkra
  • Széleskörű juttatási csomag vár rád
  • A legmodernebb technológiát biztosítjuk számodra
  • Tiszta, modern munkakörnyezetben, színvonalas CNC gépekkel, és mérőeszközökkel dolgozhatsz
  • Új kollégáink beilleszkedését és betanulását mentor programmal támogatjuk
  • Ha ügyesen végzed a munkád és elsajátítasz több folyamatot, és nyitott vagy arra, hogy tanulj, akkor belátható időn belül léphetsz előre gépbeállítói, majd kiemelt és mester szintre
  • Minden munkatársunk után kiterjedt élet-és balesetbiztosítást kötünk, valamint magán egészségbiztosítási csomagban is részesülnek
  • Saját konditermünk és sportegyesületünk is van, ahová örömmel várunk téged, ha csatlakozol hozzánk!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Cégnév: KNORR-BREMSE Hungária Kft.