Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.
CNC esztergályos
A CATL Debrecenben építi meg második európai gyártóbázisát, hogy még hatékonyabban szolgálhassa ki az európai piaci igényeket és fejleszthesse nemzetközi termelési hálózatát. Dolgozzunk együtt az európai elektromobilitás jövőjén!

A feladataid lesznek:

  • Horizontális esztergagép működtetése a munkabiztonsági követelmények betartása mellett;
  • Meghatározott forgácsolási munkák elvégzése a műszaki rajz alapján;
  • CNC programok önálló működtetése, korrigálása, optimalizálása;
  • Szerszámelemek, egyéb alkatrészek legyártása;
  • Technológiai folyamatok beállítása, ellenőrzése, dokumentálása;
  • Szerszámcserék, korrekciók elvégzése;
  • A darabok bemérése alapján a megfelelő paraméterek beállítása;
  • Gyártási ellenőrzések, mérések elvégzése és dokumentálása;
  • Munkavégzéshez szükséges védőeszközök, szerszámok, mérőeszközök szakszerű használata.

Amit tőled várunk:

  • Gépgyártás-technológiai technikusi, gépésztechnikusi vagy hasonló területen szerzett végzettség;
  • Magas fokú jártasság fémmegmunkálásban;
  • Forgácsolási technológiai ismeretek;
  • Minimum 3 év releváns tapasztalat CNC esztergálásban;
  • Műszakirajz-olvasási készség és anyagismeret;
  • Mérőeszközök és mérési módszerek ismerete;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Gyors tanulási képesség;
  • Problémamegoldó szemlélet;
  • Képes nyomás alatt teljesíteni;
  • Csapatjátékos attitűd;
  • Debreceni munkavégzés vállalása.

Előnyt jelent:

  • Multinacionális, gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat;
  • Folyékony angolnyelv-tudás.

Amit mi biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Modern munkakörnyezet, a legújabb technológiák alkalmazásával;
  • Stabilitás, hosszú távú karrierlehetőség.
Cégnév: Contemporary Amperex Technology Hungary Kft.