Feladatok

  • Egyedi fém alkatrészek CNC vezérlésű esztergagépeken történő megmunkálása, berendezések üzemeltetése
  • Önálló programozás, szerszámozás esztergán
  • Műszaki rajzok értelmezése
  • Alkatrészek kézi mérőeszközökkel való mérése
  • Átállások, beállítások végrehajtása, befogó készülékek cseréje
  • Aktív részvétel a gépkarbantartásban és a műhelyrend fenntartásában

Elvárások

  • Szakmunkás végzettség
  • 1-3 év gyakorlat
  • Egyedi alkatrészgyártásban való jártasság
  • Gyártmányrajz, technológiai utasítások értelmezése
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Önállóság, pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • DMG Mori NLX 2500 típusú esztergagép ismerete
  • Kreativitás, együttműködési képesség, megbízhatóság

Amit kínálunk

  • Stabil, biztos munkahely, versenyképes fizetés, Cafetéria, szakmai fejlődés, azonnali munkakezdés, támogatott képzések

Céginformáció

A BORSODI MŰHELY  Kft. egyedi és kissorozatú gépalkatrészek gyártásával foglalkozó középvállalat győri üzemébe CNC esztergályos munkakörbe keres munkatársat.

A  "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.
Cégnév: BORSODI MŰHELY Kft.