Feladatok

  • CNC esztergagépek kezelése
  • CNC gépek beállítása, programozása
  • Mérési, dokumentálási feladatok kezelése
  • Szerszámcserék, korrekciózások elvégzése
  • Munkaterület tisztán tartása, önálló munkavégzés
  • Kis és nagy szériás termékek gyártása

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség,
  • Gyári munkában szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés, tanulékonyság
  • Jó álló és járóképesség
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Gyártói környezetben szerzett több éves tapasztalat
  • Szakmai tapasztalat
  • G-kód ismerete

Amit kínálunk

  • teljes munkaidő ( 8 órás)
  • általános munkarend
  • bejelentett munkaviszony
  • versenyképes alapbér + jelenlét bónusz + teljesítmény bónusz
  • SZÉP kártya juttatás
  • szabad hétvégék
  • munkába járás támogatás
  • sportolási lehetőség ceglédi szabadidőközpontokban
  • modern, tiszta rendezett munkakörülmények

Céginformáció

A KNOTT Technik-flex Kft. közel 30 éves múltra tekint vissza. Cegléden, több, mint 20.000 m2-en elhelyezkedő, két telephelyen működő üzemmel rendelkezik, ahol két-három műszakban közel száz fő munkavállalót foglalkoztat.
A fő tevékenysége az utánfutó futómű alkatrészek gyártása; forgácsolás, préselés, kovácsolás, felületkezelés és szerelés