Feladatok

- Automata berendezés beállítása, üzemeltetése és felügyelete a folyamatos gyártás érdekében
- Technológiai és minőségi szabályok betartása

Elvárások

  • Min. szakmunkás iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Műszaki érzék
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság, megbízhatóság, precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Biztos, stabil munkahely, belépéstől határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kulturált munkakörülmények
  • Emelt szintű műszakpótlék
  • Hűségprémium, év végi prémium
  • SZÉP kártya juttatás
  • Ingyenes céges buszjárat Csorna-Bősárkány, valamint Mosonmagyaróvár-Jánossomorja vonalon
  • Munkábajárás költségének térítése

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

A HiPP Termelő és Kereskedelmi Kft. 1995. szeptemberében kezdte meg működését, bébiételek és italok gyártását a hanságligeti üzemben.
A munkatársak száma az 1995-ös 48 főről mára megközelíti a 200 főt, a termelés három műszakos munkarendben folyik.
Mára a cég a hazai bébiételgyártás egyik legjelentősebb vállalata.
A Hipp Kft. neve Magyarországon egyet jelent a prémium és megbízható bébiételekkel.

A "jelentkezem" gombra kattintás után, kérem csatolja önéletrajzát.