Feladatok

  • Áruszállítás előre megadott túralap alapján
  • A fuvarozással kapcsolatos dokumentumok vezetése
  • A diszpécserrel való kapcsolattartás
  • A közúti közlekedési szabályok és a fuvarozásra vonatkozó előírások betartása
  • A jármű és a rakomány állapotának ellenőrzése

Elvárások

  • Érvényes „C” kategóriás vezetői engedély
  • GKI kártya
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunka iránti hajlam

Előnyt jelent

  • Emelőhátfalas gyakorlat

Amit kínálunk

  • Napi bejárási lehetőség
  • Stabil munkahely
  • Kellemes munkakörnyezet
  • 0-24 órás szervizháttér
  • Saját üzemanyagtöltő-állomás
  • Pontos bérfizetés

Céginformáció

Ha úgy gondolod, hogy megfelelsz a feltételeknek, jelentkezz még ma!

További információk:
  • Munkaidő: hétfőtől péntekig, a rendeletben meghatározott vezetési időkkel
  • Telephely: Alsónémedi
  • Fizetés: 520-700 ezer Ft/hó

Csatlakozz csapatunkhoz, és építs karriert nálunk!

Szeretnél egy stabil, jól fizető állást, ahol változatos feladatok várnak?
Cégünk megbízható, lelkes „C” kategóriás sofőrt keres napi bejárással. Ha felelősségteljes, precíz munkavégzésre törekszel, és élvezed a vezetés adta kihívásokat, akkor ez a pozíció tökéletes lehet számodra!

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!