Feladatok

  • A cég meglévő termékeinek továbbfejlesztése
  • PDF formátumú fájlok beolvasása, értelmezése, módosítása és kimentése C++ nyelven
  • Tesztelési és hibajavítási folyamatokban való aktív részvétel
  • Fejlesztési dokumentumok készítése

Elvárások

  • C++ programozási ismeret, C# Előny
  • PDF technológia ismerete
  • Középfokú angol nyelvismeret (írás-olvasás)+ szakmai nyelv
  • Önállóan és csapatban is jól dolgozik
  • Szigorú határidők betartása

Előnyt jelent

  • Visual Studio fejlesztői környezetben szerzett tapasztalat
  • GUI (Grafikus felhasználói felület) fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • MFC fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Előny: InstallShield, MSI, WISE, WIX installers
  • PDF fájl formátum ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés + bónusz
  • Fiatal, lelkes csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.
Cégnév: Black Ice Kft.