Feladatok

  • Jelenlegi adatfolyamok felmérése, rendszerkapcsolatok feltérképezése
  • Döntéselőkészítő anyagok készítésében való részvétel
  • Új megoldások tervezésében való részvétel
  • Adathozzáférési és a IT biztonsági dokumentumok gyűjtése, rendszerezése, értelmezése
  • Kapcsolattartás társterületekkel

Elvárások

  • Befejezett felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági végzettség
  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Erős probléma megoldási és együttműködési készség
  • Precizitás, kiemelkedő kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Magasszintű tervezésben való jártasság, gondolkodásmód
  • Prezentálásban, prezentáció készítésben való gyakorlat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Felhő alapú szolgáltatások ismerete
  • CDMP vizsga vagy DAMA irányelvek gyakorlati ismerete
  • Stratégiai területen szerzett gyakorlat
  • Agilis módszertanban való jártasság
  • Jira és Confluence ismeret

Amit kínálunk

  • Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
Cégnév: OTP Bank Nyrt.