Feladatok

Feladat a Debreceni Egyetem épületeinek, területeinek karbantartása, hibajavítási munkálatok elvégzése.

Elvárások

  • Elvárásunk szakirányú végzettség.

Előnyt jelent

  • szakmai tapasztalat
  • debreceni lakos

Amit kínálunk

  • Kulturált munkakörnyezet
  • átlátható munkaidő beosztás
  • jogtisztán teljesen bejelentett foglalkoztatás
  • megbízható stabil bérkifizetés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Társaságunk az UD PRAKTIKA Nonprofit Közhasznú Kft. karbantartó szolgáltató cég, mely a Debreceni Egyetem területein az épületek ( festés, burkolás, tetőfedés, ..), épületgépészeti rendszerek (víz, villany, fűtés, ...) teljes körű karbantartását, üzemeltetését, hibaelhárítását végzi.

Jelentkezni lehet rövid szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintással, vagy postai úton az UD Praktika Nonprofit Közhasznú Kft. 4012 Debrecen, Pf: 59 címre.