Feladatok

XV. kerületben lévő műhelyünkbe keresünk betanított bőrdíszműves asztali munkára, jó kézügyességgel rendelkező kollégát. Egyszerű, könnyen megtanulható folyamatok, melyek precizitást igényelnek. A munkaidő reggel 6 órakor kezdődik.

Elvárások

- pontosság
- kedves természet
- csapatszellem

Amit kínálunk

Több, mint 30 éve létező cég vagyunk, jelenleg külföldi bérmunkában, nagyon szép női táskákat készítünk, ezek részfeladataihoz keresünk munkatársat. Klimatizált műhelyünkben, kényelmes munkavégzési lehetőség.

Céginformáció

Stabil, megbízható cég kollégát keres.
Cégnév: Monogram Bőrdíszmű Kft.