Feladatok

Csatlakozz a csapatodhoz, ha:

  • szeretnél egy stabil, 33 éves múltú cégcsoportnál dolgozni,
  • jó hangulatú bolt vezetője lenni,
  • egy élelmiszerbolt működéséért felelni,
  • az ott lévő munkatársakat koordinálni és ötleteiddel, munkáddal hozzájárulni a bolt fejlődéséhez!

Feladataid közé tartozik majd:

  • a rendelés és készletkezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása, a rend és telítettség fenntartása, és hozzájárulás a forgalmi tervek eléréséhez,
  • bolt életében felmerülő váratlan helyzetek kezelése,
  • árváltozások, akciók előkészítése és lebonyolítása.
  • a csapat motiválása, vezetése és fejlesztése.
  • Mindezekről beszámolsz a cégvezetőnek és a havi boltvezetői meetingeken részt veszel Szegeden.

Elvárások

  • Középfokú végzettség, legalább néhány év boltvezetőként, vagy helyettesként szerzett gyakorlattal.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős a bejelentés, határozatlan idejű a munkaviszony, és pontos a fizetés.
  • Jól tervezhető a munkaidőd, és képzéseket biztosítunk a munkaköröddel kapcsolatban.
  • Átfogó betanulási/képzési programmal vár a személyzeti csapat, és folyamatos vezetői támogatást biztosítunk.
  • Versenyképes jövedelmet biztosítunk fix alapbérrel és teljesítményösztönző jutalékkal.
  • Vidéki lakóhely esetén bejárási támogatást is adunk.

A munkavégzés helye: 6200 Kiskőrös, Rákóczi u. 128.

Az üzlet nyitva tartása:
hétfőtől-péntekig 5:00-20:00-ig,
szombaton 5:00-13:00-ig,
vasárnap az üzlet zárva tart.

Csatold szakmai önéletrajzod toborzónk számára a Jelentkezem gombra kattintva.

Cégnév: ALFÖLD-SZEGED KFT.