Feladatok

  • Boltvezetők munkájának megismerése, segítése,
  • Üzletek irányítása, koordinálása
  • Központ által kiadott utasítások, feladatok végrehajtásának ellenőrzése
  • HR feladatok
  • Leltározás, rovancsolás

Elvárások

  • Nyitott, barátságos hozzáállás
  • Motiváltság
  • Elköteleződés
  • Csapatszellem
  • Végzős egyetemi hallgató
  • Kereskedelem marketing vagy Gazdálkodás és menedzsment szakirányú tanulmányok
  • Folyamatban lévő B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapaszalat
  • élelmiszer kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • meglévő B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Kötelező szakmai gyakorlat igazolása
  • Hosszútávú karrierlehetőség, későbbi elhelyezkedés.

Munkaidő:
  • Kötetlen munkarendben, akár átlagosan napi 8 órában
  • 7:00-19:00 között 4-6-8-10 órában
  • Minimum havi 120-140 óra
  • Akár 168 óra vállalása lehetséges

Munkavégzés helye:
  • Szolnok- Szarvas- Szentes és környéke
  • Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
  • Békés vármegye
  • Csongrád-Csanád vármegye

A jelzett munkakörhöz a diploma megszerzése után, munkaszerződés létesítése esetén biztosítunk mobiltelefontlaptopot és személygépjárművet, melyhez B kategóriás jogosítvány szükséges.

Céginformáció

78 éves múlttal rendelkező, Szolnoki székhelyű cég keres boltmenedzseri munkára a régiókban működő üzletek irányítására, segítésére, ellenőrzésére.

A " Jelentkezem" gomb megnyomása után kérlek csatolj egy magyar nyelvű fényképes önéletrajzot pdf formátumban!