WHC Diák Iskolaszövetkezet
Partnerünk Magyarországon 1990 óta van jelen a kiskereskedelmi piacon, fejlődésük azóta is folyamatos és dinamikus. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként partnerünk sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek stabil munkahelyet, szociális biztonságot, színvonalas munkakörülményeket nyújt.

Bolti eladó Diákmunka - Gyula (WHC021594)

Feladatok:

    • Pénztárgép kezelése
    • Vásárlók udvarias kiszolgálása
    • Pultos feladatok ellátása
    • Árufeltöltés

    • Alapvető matematikai készségek
    • Türelmes, pontos munkavégzés
    • Betöltött 18. életév
    • Egészségügyi kiskönyv (ez nem feltétele a jelentkezésnek)
    • Tüdőszűrő megléte
    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
    • Pénztárgép kezelésben tapasztalat

Amit kínálunk

    • Br. 1550 Ft/óra (25 év alatt ez a nettó összeg)
    • 18:00 - 06:00 óra között 30%-os műszakpótlék, vasárnap 50%-os műszakpótlék
    • Iskola mellett rugalmasan végezhető munkalehetőség
    • Biztos, hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.

Egyéb információ

Dolgozz DIÁKKÉNT Gyulán pénztárosi, eladói, árufeltöltői pozícióban!