Feladatok

vásárlók kiszolgálása, termékek kihelyezése az üzletben, rendelések felvétele, pénztárgép használat, takarítás, hűtők feltöltése

Elvárások

kedves, udvarias kiszolgálás
önálló és csapatban történő munkavégzés
munkára és környezetre való igényesség

Előnyt jelent

kereskedelemben, pénztárgép használatában szerzett tapasztalat
Korai munkakezdés miatt elsősorban székesfehérvári vagy gépkocsival rendelkezők jelentkezését várjuk.

Céginformáció

13 éve jól működő, forgalmas pékség vagyunk.
Nyitva tartás: hétfő-szombat: 05.00-21.00, vasárnap: 06.00-20.00
Munkaidő: 2 műszakos munkarend, hétfő-szombat: 05.00-13.00, 13.00-21.00, vasárnap: 06.00-13.00; 13.00-20.00

Önéletrajz küldése, vagy személyesen a Székesfehérvár, Vértanú u. 1. szám alatti üzletben.
Cégnév: Dafina Pékség Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság