Mind-Diák Szövetkezet
Partnerünk, a NielsenIQ világszerte több mint 100 országban, Európában 47 piacon tanulmányozza a fogyasztói társadalmat annak érdekében, hogy minél teljesebb képet tudjanak adni a vásárlói trendekről ügyfeleiknek. Hisznek abban, hogy a siker kulcsa az innováció, ezért arra törekszenek, hogy minél jobb megoldásokat alakítsanak ki annak érdekében, hogy partnereik megfeleljenek a fogyasztói elvárásoknak.

Blokkfotózó alkalmi diákmunka

Főbb feladatok, munkák

  • Vásárlói blokkok fényképezése a kijelölt áruházakban
  • Megadott alkalmazás használata
  • Blokkokról készült fényképek körbevágása az alkalmazás segítségével

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos tanulói/hallgatói jogviszony
  • Okostelefon használata
  • Megbízhatóság
  • MUNKAIDŐ:
  • Előzetesen egyeztetett napokon
  • Napi 3,5 órában (07.00-10.30, 14.00-17.30 vagy 17.30-21.00)

Amit kínálunk

  • Bruttó 1600-2000 Ft/óra bérezés
  • Amíg nem vagy 25 éves SZJA-mentességre lehetsz jogosult, így a nettó órabéred is 1600 - 2000 Ft lesz

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Recepciós
  • Személyi asszisztens
Cégnév: Mind-Diák Szövetkezet