D Safety Engineering &Consulting Kft.

Biztonságtechnikai szerviztechnikus / karbantartó

Főbb feladatok, munkák

Az álláshoz tartozó elvárások

Munka- és tűzvédelmi területen működő vállalkozásunk
Biztonságtechnikai szerviztechnikus/ karbantartó
pozícióba hirdet felvételi lehetőséget!

Meglévő szervizeseink létszámát szeretnénk bővíteni a megnövekedett Partneri igények miatt.

Főbb feladatok közé tartozik a munka- és tűzvédelmi eszközök, berendezések felülvizsgálata (pl.: tűzoltó készülék, tűzcsap, tűzgátló ajtó, hő és füst elvezető rendszer, csappantyúk, irányfények stb.), javítása és ezek megfelelő dokumentálása.

Elvárás, hogy a jelöltnek legyen műszaki érzéke a szerelési, javítási munkákhoz, releváns tapasztalata és rendelkezzen B kategóriás jogosítvánnyal.

Amit kínálunk: hosszútávú munkalehetőség egy összeszokott segítőkész csapatban, bejelentett bérezés, céges autó, telefon, laptop, stabil céges háttér, kimagasló Partneri kör, minőségi, korszerű munkaeszközök, fejlődési lehetőség. A munkavégzéshez szükséges betanítást és a szükséges szakvizsgák megszerzésének lehetőségét, finanszírozását cégünk biztosítja.

Amennyiben a fent leírtak felkeltették érdeklődésed és szeretnél, olyan munkahelyen dolgozni, ahol a felelősségteljes munkád és tudásod valóban nagyon fontos, akkor ez a hirdetés neked szól!

Jelentkezz a "Jelentkezem" gombra kattintva néhány kérdés megválaszolásával.