Prohuman állás

Feladatok:

  • Felelős a BIM-projektek koordinálásáért és irányításáért, a BIM-modellek időbeli és minőségi megfelelőségéért, valamint a tanácsadók és vállalkozók 3D-modelljeinek felülvizsgálatáért
  • A projekt BIM-modellekre vonatkozó műszaki szabványok és szabályok megállapítása, és elősegítve a végrehajtást
  • A projekt követelményeinek megfelelően együttműködés harmadik féllel az épület, a szerkezet, az elektromechanikus és egyéb BIM-modellek elkészítése érdekében, és felelős a BIM-modellezés minőségéért, előrehaladásáért, koordinációjáért és egyéb munkákért
  • A telephely ellátása a projekt követelményeinek megfelelően, és a BIM használata az építés segítésére
  • Felelős a BIM projektdokumentumok kezeléséért és naprakészen tartásáért, és gondoskodik a rendszeres koordinációs értekezletek szervezéséről
  • A projektvezetés által kijelölt egyéb feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Egyetemi végzettség építőmérnöki vagy más kapcsolódó területen
  • Legalább 3 év BIM modellezési vagy BIM modellkezelési tapasztalat építési projektekben
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló BIM szoftver ismeret (például Revit, Naviswork)
  • Erős vezetői készségek
  • Határozott, meggyőző fellépés
  • Kiváló szervezőképesség, a részletek iránti éles szemlélet és a problémamegoldás proaktív megközelítése
  • Fiatalos, lendületes, nyitott személyiség
  • Erős interperszonális készségek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség

Cégnév: Prohuman Kft.