HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

BIM KOORDINÁTOR (16-2818)

Feladatok:

  • BIM projektek koordinálása, irányítása;
  • BIM modellek felülvizsgálata;
  • BIM modell műszaki szabványainak és szabályainak koordinálása;
  • Együttműködés a harmadik féllel a modellek elkészítésében;
  • BIM tervezetek olvasása, korrigálása.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség;
  • Ipari léptékű projektben szerzett releváns munkatapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Cafeteria;
  • Bejárástámogatás;
  • 13. és 14. havi fizetés;
  • Részvétel Európa egyik legkorszerűbb termelési létesítményének kivitelezésében és később üzemeletetésében.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi „JELENTKEZEM” gombra kattintva!

Cégnév: HumanField Vezető-és Specialistakiválasztó Kft.