Feladatok

  • aktív részvétel gyártásban és előkészítő munkában
  • a termelés berendezéseinek tisztítása
  • eszközök tisztítása (mosogatás), sterilezés
  • csomagolói feladatok elvégzése.

Elvárások

  • középfokú iskolai végzettség
  • önálló munkavégzés
  • jó kézügyesség
  • előírások pontos betartása
  • felelősségteljes, minőségtudatos munkavégzés

Előnyt jelent

  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • szakirányú végzettség

Céginformáció

A Fluart Innovative Vaccines Kft. Magyarország egyetlen olyan gyógyszer-, biotechnológia és élettudományi kutatással foglalkozó vállalkozása, amely 1991 óta úttörő az influenza elleni oltóanyagok kutatásában és gyártásában. Szerződéses fejlesztő, -bérgyártóként integrált tudományos szolgáltatásokat is kínálunk. Cégünk elkötelezett az egészségügyi innováció iránt és az oltóanyagok széles körben való elérhetőségéhez is hozzájárul.

A "Jelentkezem" gombra való kattintással kérjük küldje el önéletrajzát és motivációs levelét.

Cégnév: FLUART INNOVATIVE VACCINES KFT.