Feladatok:

  • Repülőgép kerék és fék szétszerelése, tisztítása, valamint az ezekkel kapcsolatos szerkezeti elemek előkészítése felügyelet alatt

  • Számadás az alkatrészek összes hibájáról a szétszerelés és tisztítás során

  • Karbantartási utasítások használata és szigorú követése, az adott feladatok elvégzése és számadása felügyelet alatt

  • A szerszámok és berendezések megfelelő használata és tárolása, valamint minden speciális felszerelés a jóváhagyott kézikönyvek szerinti használatának, és a megfelelő képesítés, tudás, tapasztalat biztosítása

Elvárások:

  • Hasonló - gyári munkában szerzett tapasztalat

  • 18 életév betöltése

  • A bejárás okán a saját autó megléte elengedhetetlen

Amit kínálunk:

  • Fáradtságaidért havi bruttó 500.000.- forintot biztosítunk

  • A teljes bejelentésnek köszönhetően igénybe veheted a téged érintő adókedvezményeket

  • Egy műszakos munkarendünknek (H-P: 7.00-15.0 vagy 8.00-16.30) köszönhetően a munka-magánélet egyensúlyának megteremtésével nem lesz többé nehézséged

  • Bejárásod kilométerenként 18 forinttal támogatjuk

  • Stabil munkahely egy globálisan sikeres vállalatnál

  • Sok fejlődési lehetőség

Egyéb információ az állásról:

  • Munkavégzés helye: Ecser (bejárás kizárólag autóval megoldható)

  • Munkarend: 1 műszak, 7.00-15.30 vagy 8.00-16.30

  • Foglalkoztatás: határozatlan idejű szerződés, bejelentett munkaviszony

  • Szállás sajnos nem biztosított

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Király Enikő Réka