Partnerünk egy hatvani elektronikai cég, melynek támogató közössége folyamatos fejlődést kínál. A magas színvonalú munkához modern, tiszta munkakörnyezetet, a bejáráshoz ingyenes céges buszjáratokat biztosít.

Feladatok:

  • Kézi összeszerelés
  • Gépkiszolgálás
  • Ellenőrzés

Elvárások:

  • Jó kézügyesség
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség

Munkaidő

  • Több műszakos munkarend (12 órás munkavégzés)

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Bejelentett munka biztonsága
  • Stabil jövedelem
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Műszakpótlékok
  • Tiszta, rendezett munkahely
  • Támogató közösség

Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a "jelentkezem" gombra!  Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a megadott e-mail címen vagy a következő telefonszámon:  70/452-3177

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseit is, lent a "Megosztás" -ra kattintva ossza meg velük a Facebookon is!
Cégnév: HUMAN CENTRUM Kft.