Feladatok

  • betanított munkavégzés ipari termelő cégnél
  • csomagolás
  • munkavégzés az üzemvezető utasítási alapján

Elvárások

  • pontos és precíz munkavégzés
  • az utasítások betartása

Előnyt jelent

  • Sóskút közeli lakóhely

Amit kínálunk

  • a munkába járás támogatása
  • cafeteria
  • fiatalos csapat

Céginformáció

A Frühwald Kft. osztrák tulajdonú építőipari cég. A bécsi székhelyű vállalat folyamatos bővítése mellett 1992-ben megalakult magyarországi leányvállalata, Frühwald Kft. néven. A cég alapítása óta egy dinamikus, folyamatos fejlesztés indult, amely a mai napig tart. A Frühwald Kft. jelenleg a vezető építőanyag gyártók közé tartozik Magyarországon. A cég 3 telephellyel rendelkezik: Sóskút, Békéscsaba, Újfehértó, és több, mint 70 főt foglalkoztat.

Bővülő csapatunkba keresünk munkatársat a következő pozícióba:
Cégnév: FRÜHWALD Beton- és Építoanyaggyártó Korlátolt Felelosségu Társaság