ALFÖLDI TEJ – A MAGYAR TEJ, AMIRE BÜSZKÉK LEHETÜNK
Egy vállalat, két helyszín – számtalan kiváló magyar tejtermék: ez az Alföldi Tej Kft.
Székesfehérvári üzemünkbe keresünk munkatársat!

Betanított munkás

Rendelkezel 8 általános iskolai végzettséggel? Vállalnád a folyamatos, 12 órás munkarendet? Csatlakozz az Alföldi Tej termelési csapatához! Az Alföldi Tej Kft. Magyarország egyik legnagyobb tejipari vállalata. A vállalat a Nyugat-Európában hagyományosan jól működő szövetkezeti modellt követi, azaz termékeit közvetlenül a magyar tejtermelő tulajdonosaitól érkező, minőségi alapanyagból készíti. Legismertebb márkái: Magyar Tej, Riska, Pure Milk és Mesés.

Feladatok

  • a gépről kiérkező egyedi vagy egységcsomagok mozgatása
  • egyedi csomagok gyűjtődobozba, kartonba, tálcába történő kézi berakodása, címkézése, lezárása, jelölése
  • az egységcsomag raklapra történő előírás szerinti rendben, darabszámban, formátumban történő összerakása

Elvárások

  • 8 általános iskolai végzettség
  • fegyelmezett, pontos, önálló munkavégzés
  • terhelhetőség
  • nehéz fizikai munka vállalása
  • 1 éven belüli tüdőszűrő lelet

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • azonnali munkakezdés

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés
  • Munkatárs ajánló programban való részvétel
  • Szakmai továbbképzés támogatása
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Családias légkör

Munkavégzés helye

8000 Székesfehérvár, Seregélyesi út 127.

Amennyiben érdekel a lehetőség kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat csatold jelentkezéskor – Kérjük, bérigényt is jelölj meg!

"Az EU Általános adatvédelmi rendelet (GDPR) előírásainak megfelelően, az Alföldi Tej Kft. adatkezelési tájékoztatója a vállalat honlapján, a Karrier fülön található nyitott pozíció leírásokban szerepel."

Cégnév: Alföldi Tej Kft.