Feladatok

  • A legyártott bútorok csomagolása
  • Anyagmozgatási tevékenység végzése
  • Munkaterület rendezettségének biztosítása

Elvárások

  • Minimum szakmunkás végzettség.
  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság.

Amit kínálunk

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő bérezés, prémium, béren kívüli juttatások
  • Modern munkakörnyezet
  • Nyitott, közvetlen, barátságos munkahelyi légkör

Céginformáció

Jártas vagy a raktározás, logisztika, csomagolás, anyagmozgatás területén?

Ha a válaszod „Igen!”, akkor nálunk a helyed!

A budapesti székhelyű, harmincéves múlttal rendelkező Megaholz Kft. Betanított munkás munkatársat keres. A több mint 100 fős csapat kreatív megoldásokkal és elmélyült szakmai tudással hoz létre inspiráló belsőépítészeti megoldásokat a piac meghatározó szereplői számára.

Várjuk önéletrajzod a megpályázott munkakör megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Megaholz Kft.