Feladatok

  • A fémmegmunkáló gépek szakszerű kezelése,
  • Táblaterveken szereplő alkatrész legyártása, a munkadarab mérése, ellenőrzése
  • Karbantartási feladatok elvégzése
  • Alkatrészek sorjázási-, tisztítási feladatainak ellátása

Elvárások

  • szakirányú végzettség /-vagy szakmában szerzett munkatapasztalat
  • gyakorlattal rendelkező
  • műszaki rajzolvasási ismeret
  • precíz, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • eredményorientált gondolkodásmód
  • megbízhatóság
  • munkájára, munkaeszközeire és környezetére igényes

Előnyt jelent

  • CypCut program ismerete
  • finomsugaras plazmavágón szerzett tapasztalat
  • Durma élhajlító gépek ismerete
  • targonca kezelői bizonyítvány
  • emelőgépkezelői bizonyítvány

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség
  • kiszámítható, stabil munkavégzés
  • teljes bejelentés
  • fizetett szabadság
  • 1 műszakos munkarend
  • igény szerint túlóra vállalására van lehetőség
  • kreatív változatos feladatok
  • változó munkaterület
  • fejlődő alakítható környezet
  • fejlődési / továbbképzési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • egy összetartó, lendületes csapat
  • bejárás támogatás (18 Ft, -/km)
  • egységes munkaruha
  • egységes profi munkavédelmi felszerelések
  • igényes, precíz mérőeszközök és szerszámok

    A szükséges betanítást elvégezzük.

Munkahelyi extrák

  • Parkoló

Céginformáció

Zolend Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
debreceni központú, dinamikusan fejlődő gépgyártó cég
4031 Debrecen, Házgyár u 21. (Nyugati Ipari Park)

A jelentkezőktől fényképes önéletrajzot várunk.
Cégnév: Zolend Kft.