Feladatok

  • Élhajlító, stancoló gépek kezelése, kiszolgálása
  • Betanított programok lefuttatása
  • Gépek alapanyaggal történő ellátása
  • Részvétel a gyártási folyamatokban

Elvárások

  • Műszaki területen szerzett szakmunkás végzettség
  • 2 műszak vállalása

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős beosztás
  • Megbízható háttér
  • Kulturált munkakörnyezet

Jelentkezés módja

A „Jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.
 
Cégnév: ROLLKON KFT.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Gépkezelő operátor Pest megye

félautomata gyártóberendezések kezelése, félkész termékek adagolása és töltése kézzel történő termék előkészítés - speciális tiszta téri munkaruházatban ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Gépkezelő Győr-Moson-Sopron megye

Faipari megmunkáló gépek kezelése Gépek paramétereinek beállítása Operátori karbantartások koordinálása Dokumentációk elvégzése Elvárások Gépkezelésben ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE