Feladatok

  • Nem riadsz vissza új számítógépes rendszerektől. Megtanulod vagy már ismered a készletkezelő, ügyfélkezelő, szoftverek használatát.
  • Napi szinten használod az excelt és az alapszintű függvényeket is ismered
  • Fő feladataid egyike, hogy együtt működj 5 stratégiai és másik 10  normál beszállítóval, időben beérkeztesd az árut és leszervezd a fuvart
  • Nem okoz nehézséget a monoton adminisztrációs feladat
  • az EKÁER ügyintézés nem idegen számodra

Elvárások

  • jól tudj egyezkedni
  • szeress és tudj is tárgyalói szinten angolul kommunikálni szóban és írásban is
  • könnyen mozogj a beszállítók és az általunk közölt feltételek világában
  • könnyen építs bizalmat és kapcsolatokat, de nem okoz nehézséget a megbeszéltek adminisztrációja sem
  • minimum 3 év beszerzői tapasztalattal rendelkezel
  • kiemelt szintű excel tudás (ismered a függvényeket és a pivot táblát)

Előnyt jelent

  • az angolon kívül beszélsz még más nyelven is
  • van már tapasztalatod vállalatirányítási rendszerekben
  • van tapasztalatod készlet gazdálkodásban

Amit kínálunk

  • Egy dinamikusan növekvő cég csapatának részese lehetsz
  • Új megoldásokat, rendszereket ismerhetsz meg, haladhatsz a korral
  • Ráláthatsz a cég többi területeire is és ha érdekel, tanulhatsz is, hogy a beszerzés terén többet tudj
  • Megbecsülés
  • Hétfőtől péntekig tartó munkarend
  • Home office lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség egy magyar családi cégnél
  • 100 %-ban bejelentett munkabér, felfelé nyitott eredmény arányos fizetés

Céginformáció

Itt van ez a munkavédelemmel foglalkozó kis- és nagykereskedés a lelkes csapatával Kőbányán. Több mint 20 éve fejlesztjük, szépítjük, szeretgetjük a céget és ügyfelek ezreit mentjük meg évente a munkahelyi balesetektől, zuhanástól. Vevőink imádnak minket, mert olyan odafigyelést és minőséget kapnak, amit remélni sem mernek. Mindennek a tetejébe még megbízhatóak is vagyunk.

Ez egy családi vállalkozás, vigyázunk rá, mert nincsen másik. Nálunk azért szeretnek dolgozni a munkatársaink, mert változatos az ügyfélkörünk, izgalmas munkákat csinálunk, sokat lehet tanulni, mindig történik valami és még a hangulat is jó. Keressük azt a csapattagot az irodába, aki imádja a beszerzést és szeret a készletek gazdálkodásával foglalkozni, nem riad vissza attól, ha szoros határidőkkel, külföldi partnerekkel kell együttműködnie. Jól tud priorizálni és határidőre dolgozni .

A jelentkezem gombra kattintás után, kérlek csatold fényképes önéletrajzod!