BÁRDI AUTÓ ZRT.
A Bárdi Autó Zrt. több, mint 100 éves múltra tekint vissza és ezzel a legrégebben működő autóalkatrész kereskedelmi vállalkozás Magyarországon. Célunk, hogy vállalatunk egy olyan kedvelt, szakmai és személyes fejlődési lehetőséget biztosító munkahely legyen, ahol munkatársaink mind a kihívásokat, mind pedig az abban rejlő siker lehetőségét megtapasztalhatják, és mindezt tegyék ösztönző, lelkesítő környezetben, tehetséges szakemberekkel körülvéve. Fejlődő és összetartó munkaügyi és bérszámfejtési csapatunkba keresünk önállóan dolgozni tudó kollégát!

Bérszámfejtő és TB ügyintéző (Budapest)

Feladataid lennének:

  • Munkaügyhöz, bérszámfejtéshez kapcsolódó adatok, dokumentációk és nyilvántartások napra kész vezetése, aktualizálása
  • Bérszámfejtés előkészítése, ellenőrzése, bér utalásának előkészítése
  • Havi bérszámfejtés, adó- és járulékbevallások elkészítése
  • Aktív részvétel a TB kifizetőhelyi feladatok ellátásban
  • Munkaidő nyilvántartások, szabadságok kezelése, ellenőrzése, egyeztetése
  • Letiltások, levonások kezelése, munkáltató igazolások készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályok munkavállalóival, az operatív területekkel és a hatóságokkal
  • Statisztikák elkészítése

Amit elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Bérszámfejtő, TB és munkaügyi területen szerzett 2-4 éves tapasztalat
  • Társalombiztosítási ügyintézői és/ vagy bérügyintézői végzettség
  • Törvényi előírások alapos ismerete, gyakorlati alkalmazása
  • Önállóság, precíz és proaktív munkavégzés, határozottság
  • Csapatszellem és jó kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előny:

  • Kulcs-bér ismerete

Amit nyújtunk neked:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil munkaadói háttér
  • Rendszeres visszajelzés a teljesítményedről
  • Fejlődési -és szakmai előmeneteli lehetőség
  • Dolgozói kedvezmények

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.