Feladatok

  • Bérszámfejtés előkészítése
  • Bérszámfejtő céggel való folyamatos kapcsolattartás
  • Munkaügyi adatok ellenőrzése
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Adatszolgáltatás a NAV felé (TMUNK)
  • Teljeskörű HR adminisztráció

Elvárások

  • Bérügyintézői középfokú OKJ végzettség
  • Bérszámfejtésben szerzett minimum 3 éves szakmai gyakorlat
  • Kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Precizitás, terhelhetőség, rugalmasság
  • Határidők pontos betartása
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • TB ügyintézői tapasztalat
  • Servantes rendszerben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Családbarát, környezettudatos munkahely
  • Munkábajárás támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Támogató és stabil vállalati háttér

Céginformáció

A CONTINUS NOVA Kft. Székesfehérvár-Csalai központjába azonnali belépéssel munkatársat keres BÉRSZÁMFEJTÉS ELŐKÉSZÍTŐ pozícióba, napi 6 vagy 8 órában.

Fényképes önéletrajzokat bérigény megjelöléssel várjuk.

Tájékoztatjuk, hogy a Continus Nova Kft., mint adatkezelő az Ön jelen hirdetésre megküldött személyes adatait a munkaszerződés megkötését megelőző lépések megtétele céljából, az ahhoz szükséges mértékig a GDPR 6. cikk (1) b) pontja alapján kezeli. A pozíció más pályázó általi végleges betöltése esetén a részünkre megküldött adatait haladéktalanul töröljük. Az adatkezeléssel kapcsolatban bővebb tájékoztatást a Continus Nova Kft. honlapján talál.

Cégnév: CONTINUS NOVA KFT.