Feladatok

  • A legfontosabb: a kávézónk és a mellette működő kiskereskedelmi „finomságbolt” üzletünk napi működésének biztosítása a vendégeink és vásárlóink folyamatosan magas szintű, kedves, udvarias kiszolgálása mellett a 4 fős csapat tagjaként.
  • Beérkező termékek átvétele, kihelyezése.
  • Minőségi polckép kialakítása és fenntartása a csapattal.
  • A kávézóban az italok és ételek standard szerinti magas szintű elkészítése.
  • A finomságaink bemutatása a vásárlóknak.
  • Napi pénzkezelés és elszámolás.
  • Az előírt tisztasági szabályok szerinti körülmények biztosítása.
  • Mosolyogva, a vásárlókat szeretve kiszolgálni őket!!!

Elvárások

  • Minimum középfokú, esetleg szakirányú végzettséged van vendéglátás vagy kereskedelem terén.
  • Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van.
  • Rugalmas vagy a munkaidő vállalásban (reggel, este, hétvége az Árkád mindenkori nyitva tartása szerint)
  • Szereted az embereket és türelmes vagy a vevőkkel, még ha néha nehéz is.
  • Energikus, magabiztos, felelősségteljes személyiség vagy, szereted a pörgést.
  • Precíz, pontos munkát végzel.
  • Beszélsz annyira angolul (esetleg szlovákul), ami a napi eladói munkában szükséges lehet.
  • Elsősorban Szeged, vagy Szeged közeli lakhellyel rendelkezel.
  • … és minden másban is jó vagy, amiket általában ide szoktak írni.

Előnyt jelent

  • Előny, ha dolgoztál élelmiszer kiskereskedelem, vagy kávézó területen.

Amit kínálunk

  • Családias légkörben, segítőkész kollégák mellett sok rugalmassággal és lendülettel, de közben nagyon eredményorientáltan, olyan hosszú távú pozíciót kínálunk, amelyben, ha nyitott vagy a prémium élelmiszerek és kávézó szolgáltatások körüli színes, változatos kreatív munkára, ha tudsz lelkes és pozitív lenni, akkor kihívásokkal teli faladatok mellett, hosszú távú fejlődést, anyagi és erkölcsi biztonságot, megbecsülést találsz. Bejelentett, 8 órás alkalmazotti jogviszony mellett versenyképes bérrel és juttatásokkal (pl. motiváció és 100% borravaló), termék és szakmai képzésekkel és „sok finomsággal is” ösztönzünk arra, hogy hosszú távon elégedetten dolgozz velünk. Amihez nem értesz a munkakör ellátásához, azokra megtanítunk mi! Nálunk minden nap „ízes és finom” és minden nap más!

Céginformáció

Családi tulajdonban lévő „ÉLETÍZEK finomságbolt és kávézó”-k vagyunk 3 üzlet országosan, mellette a prémium csokoládé és élelmiszer importőr-nagykerünk 15 éve (BrandMix Kft). Miénk volt (talán) az ország első olyan üzlete lassan 20 éve, ahol a kezdetektől lehet finomságokat vásárolni és ugyanott a kávézó élményt is megélni. Mindezt egyszerre, különleges termékek között családias, otthonos légkörben. Ez a célunk minden üzletünkben, így nálunk mindenki elkötelezett a minőségi termékek és azok körüli magas szintű szolgáltatások iránt. Komoly hittel és ragaszkodással dolgozunk számos nagy multú, nemzetközileg is elismert márkával és állítjuk elő kávézóinkban a legjobbakból a legjobbat. Nem vagyunk multi, sem nagy csapat, nincs nemzetközi hátterünk, de van ambíciónk, dinamizmusunk, kreativitásunk és ami manapság elengedhetetlen, rugalmasak és pozitívak vagyunk! Nagyon szeretjük a vendégeinket, vásárlóinkat, nap mint nap azon dolgozunk, hogy nagy örömmel térjenek vissza hozzánk. Webshopjaink (kisker és nagyker): eletizek.hu; webshop.brandmix.hu

Várjuk fényképes önéletrajzod a „jelentkezem” gombra kattintva!