Feladatok

Tatai telephelyű lemezmegmunkáló fémipari cég keres - kizárólag saját állományba - munkatársakat az alábbi területeken:
AWI és CO hegesztő
Előnyt jelent:
  • Fémipari végzettség, tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasása
  • Precíz munkavégzés
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bér
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Családias légkör
  • Kor nem akadály, idősebb Kollégák jelentkezését is szívesen fogadjuk

Elvárások

Kizárólag tapasztalattal rendelkező szakemberek jelentkezését várjuk.

Jelentkezésnél kérjük, küldje el önéletrajzát a lenti Jelentkezem gombra kattintva.
Cégnév: PANNON Lézer-műhely Kft.