Feladatok

  • Beérkező autók átvizsgálása, autószerviz szolgáltatások szakszerű elvégzése;
  • Részvétel a munkafelvételben, munkalapok kezelése és kitöltése;
  • Szükséges alkatrészek megrendelése;
  • Gépek, mérőeszközök, szerszámok szakszerű kezelése, karbantartása;
  • Műhelyrend biztosítása;
  • Raktározási műveletekben való részvétel;
  • Munka- és tűzvédelmi szabályok betartása.

Elvárások

  • Autószerelői végzettség;
  • Jó fizikum;
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés;
  • Jó kommunikációs készség.

Előnyt jelent

  • Autószerelői munkakörben szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkaviszony, határozatlan idejű munkaszerződés;
  • Versenyképes alapbér és havi, továbbá szezonális teljesítménybónuszok;
  • Éves bruttó 660.000 Ft Cafeteria keret;
  • Munkába járás költségtérítése (30 Ft/km);
  • Könnyen megközelíthető munkahely;
  • Beiskolázás és szakképesítés megszerzésének támogatása;
  • Belső képzések;
  • Iskolakezdési támogatás;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Jól felszerelt műhely;
  • Eszköztámogatás (jó minőségű munkaruházat);
  • Belső vásárlási kedvezmény;
  • Kihívásokkal színesített, változatos munkanapok;
  • Összetartó, barátságos csapat.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló

Céginformáció

„Azért vagyunk, hogy ügyfeleink biztonságban közlekedjenek minden nap.”
Az 1995-ben alapított Abroncs Kereskedőház Kft. a magyar gumiabroncspiac meghatározó szereplője. Büszkék vagyunk arra, hogy mára már regionálisan több mint négyszáz szakembernek biztosítunk munkát telephelyeinken és logisztikai raktárbázisainkon. Vállalatunk arra törekszik, hogy kiemelkedő szolgáltatást nyújtson az abroncskereskedelem és -szerelés, továbbá a gépjármű javítás területén, a legmodernebb gépek biztosította technológián túl profi szakembereink tudása és elhivatottsága révén.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk önéletrajzát!

Cégnév: Abroncs Kereskedőház Kft.