Feladatok

Mezőgazdasági és földmunkagépek szerelése keresünk munkatársat visontai telephelyünkre és szegedi munkahelyünkre.

Elvárások

  • A munkakörnek megfelelő végzettség, legalább 1 éves gyakorlat.
  • Autószerelő/ gépjárműszerelő/ mezőgazdasági gépszerelő/ földmunkagép szerelő végzettség.

Előnyt jelent

  • B illetve C típusú jogosítvány.
  • Földmunkagép, kamion, teherautó javítási tapasztalat.
  • Hegesztésben esetleg forgácsolásban szerzett gyakorlat.
  • Nehézgépkezelői jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, kiszámítható jövedelem.
  • Szállás biztosítása.
  • Hozzájárulás a bejáráshoz.

Céginformáció

Cégünk nagytömegű földmunkavégzéssel foglalkozik, változó munkahelyeken 1985 óta.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után magyar nyelvű önéletrajz csatolásával vagy telefonos elérhetőség megadásával.

Cégnév: Terra-Bau Kft.