Feladatok

• Gyártó cégtől érkező új gépjárművek, külső-belső takarítása, ápolása
• Szervizelt autók, külső-belső tisztítása
• A cég tulajdonát képező gépjárművek tisztán tartása, állapotuk folyamatos figyelemmel kísérése
• Munkakörnyezet rendben, tisztán tartása
• Az autómosóban használt gépek berendezések karbantartása, állapotuk megóvása
• Gépjárművek mozgatása a telephelyen belül

Elvárások

 • B kategóriás jogosítvány
 • Megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés
 • Igényesség önmagára, környezetére, és az elvégzett munkára
 • Jó fizikai teherbíró képesség
 • Csapatjátékos

Amit kínálunk

• Stabil, hosszú távú munkahely
• Dinamikus, fiatalos csapat
• Prémium márkaszervizként igényes munkakörnyezet
• SZÉP kártya juttatás a próbaidő után
• Fix + teljesítmény alapú bérezés

Céginformáció

A BMW Group márkakereskedői hálózatának tagjaként az általunk nyújtott szakértelem és prémium minőség garantálja ügyfeleink számára a vezetés élményét.
BMW Partnerként több mint 20 éve sikeresen tevékenykedünk a gépjármű szektorban, az ország keleti régiójában Debrecenben és Nyíregyházán. A Magisz Kft. személygépkocsi és motorkerékpár márkakereskedésből szolgáljuk ki ügyfeleinket. Végigkísérjük őket azon az úton, amelyen saját maguk is megtapasztalhatják a vezetés élményét – így téve az autósokat és motorosokat szaktudásunk segítségével a BMW márka lelkes rajongóivá.
Színvonalas és motivált csapatunk támogatására munkatársat keresünk Nyíregyházára azonnali kezdéssel. Tegyük együtt az ügyfeleket a BMW márka rajongóivá!
Cégnév: BMW Group Partner