Asztalos Németországban(m/w/d) - Landshut, Moosburg, Freising, Dingolfing

Azonnali kezdéssel cégünk, munkavállalókat keres.

Ezek a te feladataid:

-Leltár karbantartás

-Bútorok és alkatrészek összeszerelése

-Fából készült alkatrészek, gyártási darabok gyártása

-Fa alkatrészek feldolgozása

-Szemrevételezés és minőségellenőrzés

-Szerszámok és automata famegmunkáló gépek működtetése

Amit tőled várunk:

-Elvégzett asztalos szakképzés (m/f/d) vagy ehhez hasonló végzettség

-Szakmai tapasztalat kívánatos

-Nagyfokú rugalmasság és megbízhatóság teszi teljessé profilját

Amit nyújtunk:

- Határozatlan idejű munkaviszony – GVP Tarif

- Órabér 15,92€ - 23,06-EUR + pótlékok

- Hosszútávú munkalehetőség, átvételi közvetlen munkadói lehetőséggel,

- Bónusz: új jelentkező ajánlása

- Üzemorvosi kivizsgálás

- Különleges kifizetések, például ünnepi és karácsonyi bónuszok

- Részletes felkészítés és személyes támogatás a munka megkezdésekor

- Ingyenes munkaruha az UVEX-től

- Egy hozzáértő csapat, aki mindenben támogat

- Személyes támogatás és mindig nyitott fül az irodánkban, parkolóhelyekkel közvetlenül az ajtó előtt.

Szállást tudunk segíteni

Jelentkezni: Krisztina Merk

ahead personal GmbH Süd

Industriestraße 9

84030 Ergolding / Landshut

[email protected]

További információ és jelentkezés:

+49 (0) 871 430 769 0

✆: +49 (0) 1511 5956 654 (WhatsApp, Viber, Messenger)

Cégnév: ahead personal GmbH
Kapcsolattartó: Krisztina Merk