Helit

Ha azok közé a sofőrök közé tartozol, akiknek nem jelent kihívást a budapesti forgalom, akkor nálunk a helyed!

 Ha van legalább 1 éves sofőr munkakörben szerzett tapasztalatod, "B" és/vagy ”C” kategóriás jogosítványod és szeretsz vezetni, csatlakozz a Helit Kft. összetartó csapatához, ahol a járatszervezők, raktárosok, üzletkötők és Te közösen dolgoztok partnereink magas színvonalú kiszolgálása érdekében!

Áruterítő sofőr

MIÉRT CSATLAKOZZ HOZZÁNK?

  • Stabil nagyvállalati hátteret és hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk.

  • Az elérhető havi jövedelem "B" kategória esetén várhatóan átlag nettó 430.000.- Ft, "C" kategória esetén várhatóan átlag nettó 450.000.- Ft (ha bármilyen adókedvezményt érvényesíthetsz, akkor a nettó összeg magasabb lesz).

  • Az általunk kínált bér tartalmazza az alapbért, pótlékokat, belföldi napidíjat, az üzemanyagmegtakarítást és a próbaidő után (3 hónap) nettó 20.000 Ft-os cafeteriát.

  • Feladataidat egy műszakos munkarendben tudod ellátni.

  • A munkavégzéshez céges okostelefont biztosítunk.

  • Van lehetőséged a "C" kategóriás jogosítványt megszerezni.

  • Ha nálunk fogsz dolgozni, dolgozói vásárlási kedvezményben részesülsz.

  • Vár Téged céges edzőtermünk, amit a hét minden napján látogathatsz.

  • Minden dolgozónkra céges élet- és balesetbiztosítást kötünk.

  • Időközönként céges csapatépítőkkel színesítjük a mindennapokat.

AZ ALÁBBI FELADATOK ELVÉGZÉSÉBEN SZÁMÍTUNK RÁD:

  • Meghatározott túraterv szerint kiszállítod budapesti és Budapest környéki partnereink részére a megrendelt árumennyiséget (száraz, hűtött és fagyasztott áru).

  • A kiszállítást megelőzően a raktárral együttműködve gondoskodsz az áru gépjárműre történő felrakásáról, majd a kiszállítási címre érve lepakolod és átadod a partnereknek.

  • Elvégzed a szükséges adminisztrációs feladatokat a gépjárművezetéshez kapcsolódóan (menetlevél, applikáció-használat).

  • A kiszállítást követően elszámolsz a rendelkezésedre álló göngyöleggel, készpénzállománnyal és gondoskodsz a gépjármű tankolásáról.

SIKERES PÁLYÁZÓ LEHETSZ, HA:

  • Rendelkezel "B" és/vagy „C” kategóriás jogosítvánnyaldigitális gépkocsivezetői kártyával és érvényes GKI kártyával.

  • Van hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalatod és budapesti helyismereted.

  • Vállalod akár a hajnali munkakezdést (02.00 és 06.00 óra között) és 1 hónapban alkalommal a szombati napon történő munkavégzést.

  • Amennyiben nincs "C" kategóriás jogosítványod, vállalod annak megszerzését cégünk segítségével.

  • Megbízható vagy és jól tudsz kommunikálni az átvevő partnerrel.

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

JÓ, HA TUDOD:

DOLGOZÓINK MONDTÁK:

"Stabil, folyamatosan fejlődő megbízható cég. Közvetlen kapcsolat a kollégák közt. Jó csapatokkal, jó szakemberekkel dolgozhatok együtt, akik hitelesek számomra. Gyors reakciók. Folyamatosan fejlődő kollégák."

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.