Feladatok

  • áruszállítás, amit magának pakol fel a gépkocsivezető és pakol le a partnereknél
  • kézzel és targoncával történő anyagmozgatás raktáron belül
  • Hulladékkezelés
  • A munkakörnyezet tisztán tartása
  • A gépjármű tisztán tartása

Elvárások

  • papír és vegyiáru ismeret
  • erkölcsi bizonyítvány
  • 1-2 év munkatapasztalat
  • targonca jogosítvány előny
  • B kategóriás jogosítvány
  • Ápolt kulturált megjelenés

Előnyt jelent

  • Középfokú végzettség
  • Kereskedelmi és/vagy raktározási tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiszámítható jövedelem
  • Cafetéria
  • Bejelentett, törvényes foglalkoztatás
  • Segítség a betanulásban
  • Stabil hátterű vállalkozás
  • Összetartó, képzett csapat
  • Szabad hétvége

Céginformáció

Több mint 24 éve nagykereskedésünk stabilan jelen tud lenni a kiélezett versenyhelyzet ellenére a piacon. Az ország majdnem minden pontján jelen vannak üzletkötőink. Cégünk ügyfélközpontú, és innovatív. Üzleti koncepciónk, hogy segítsük vevőinket abban, hogy vállalkozásukat sikerre vihessék. Arra törekszünk, hogy a független vállalkozások rangsorában előkelő szerepet töltsünk be. A Czalker 2000 Kereskedelmi Kft. 2000 - ben jelent meg a magyar piacon 1 fővel. Mára cégünk sok munkatársnak nyújt stabil és kiszámítható megélhetést.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!