Feladatok

megrendelt áruk ütemezett kiszállítása partnereink számára,
anyagmozgatás kézi, illetve kézikocsival.PDA használata

Elvárások

"B"kategóriás, vagy "C" kategóriás jogosítvánnyal rendelkezőt,
rugalmas, megbízható,felelősségtudatos,
szereti a változatosságot, és a pörgést.
erkölcsi bizonyítványra szükség lesz

Előnyt jelent

"C" kategóriás jogosítványnál GKI kártya szükséges

Amit kínálunk

  • Betanítás 5-7 nap,
  • Bejelentett főállású, hosszú távú munkaviszony,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Bejárás támogatása Mt. szerint,
  • Munkaruha biztosítása,
  • Kedvezményes étkezési, vásárlási lehetőség,
Munkarend: H-P és 1 kötelező szombat
Telephely és iroda: Bp, 19.ker. Hofherr Albert u.11/a
Önéletrajzát munkakör megnevezéssel, a Jelentkezem gombra kattintva várjuk.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

19. ker. Élelmiszer, Ital és -Vegyiáru nagykereskedés munkatársat keres.

Várjuk önéletrajzát munkakör megnevezéssel, a Jelentkezem gombra kattintva.
Cégnév: SZI & TI KFT.