Feladatok

  • Kistarcsán lévő telephelyünkre keresünk 12 órás munkarendbe ÁRUELLENŐRI pozícióra kollégát.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség
  • Legyél önálló és magabiztos a munkavégzésed során, de egyben csapatjátékos is
  • Érvényes vagyonőri papírok megléte előny

Előnyt jelent

  • Elsősorban Kistarcsa 25 km körzetén belüli lakhely

Amit kínálunk

  • Teljes bejelentett munkaviszony
  • Azonnali munkakezdés
  • Munkaruházat biztosítása
  • Megfelelő bérezés

A jelentkezés gombra kattintva kérjük csatoljon egy aktuális fényképes szakmai önéletrajzot részünkre.
Cégnév: DEXTRA FORTIS Kft.