Feladatok

  • Részvétel a ujhazbodrogi. hu webáruház napi folyamataiban,
  • Rendelések kezelése, számlázása, csomagolása,
  • Rendelések átadása a futárnak, webshop rendszerben a rendelések kezelése, készlet kezelése,
  • Kapcsolattartás a vásárlókkal – tájékoztatás és segítségnyújtás e-mailen és telefonon,
  • Ügyviteli rendszerek ismerete és alkalmazása

Elvárások

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Excel és Word készségszintű használata
  • Önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, pontosság

Előnyt jelent

  • Kereskedelemben való jártasság

Amit kínálunk

  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés 8:00-16:00 óra között
  • Szabad hétvége és ünnepnap
  • Stabil, bejelentett, hosszú távú munkalehetőség egy 33 éve fennálló, magyar vállaltnál
  • Segítőkész kollégák
  • Versenyképes fizetés
  • Azonnali kezdési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Az Újház Bodrogi Építési és Barkácsáruházak webshop csapatába keressük új kollégánkat ÁRU ÖSSZEKÉSZÍTŐ, CSOMAGOLÓ munkakörbe.

A jelentkezéseket a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Cégnév: Bodrogi Bau Kft.