Feladatok

Áruösszekészítő raktárosként a feladataid lesznek:
  • A beérkezett rendelések alapján összeszeded a termékeket.
  • Az összeszedésénél figyelsz a termék kiszerelésére, pontos fajtájára, a szavatossági időre és a termék megfelelő minőségére.
  • Tisztán tartjátok a raktár területét, és a göngyölegeket.
  • A műszakod 8:00 - 16:30 között tart, de esetenként túlóra lehetséges.

Elvárások

Mivel hűtött a raktár, így fontos, hogy bírd az állandó 0 - +5 fokot.

Előnyt jelent

Raktározásban szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Illetve targoncavezetői jogosítvány.

Amit kínálunk

A munkavégzés hétfőtől-péntekig tart, a hétvégéid nálunk szabadok. 2 havonta van egy nap szombati leltár, azon a részvétel kötelező.
Teljes bejelentéssel foglalkoztatunk minden munkatársat, az alapbéren és a műszakpótlékon túl havi jutalmazási rendszer is él, és dolgozói kedvezményt is biztosítunk neked.
A munkavégzéshez szükséges munkaruházatot és munkavédelmi cipőt biztosítjuk.
Munkavégzés helye a Szeged, Kálvária sgt. 87. szám alatti hűtött raktár.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló

Céginformáció

A Maus Kft. 1991-ben kezdte meg működését, tulajdonosa magyar magánszemély.
Alaptevékenységünk: hűtött élelmiszerek nagykereskedelme, ezen belül húsok, húskészítmények, tejek, tejtermékek és mirelit áruk széles választékával látjuk el partnereinket.
Látogass el megújult honlapunkra bővebb információért.

Cégnév: MAUS Kft.