Feladatok

Debreceni hűtőházba keresünk anyagmozgató munkatársat határozatlan idejű szerződéssel. Feladatok: kamion rakodása kézi raklapemelővel, áru mozgatás és egyéb raktári tevékenységek. Munkaidő hétköznap: 7.30-16.00-ig.
Munkavégzés helye: Debrecen-Apafa. Bruttó bér: 330.000 Ft / hó. 
Jelentkezés: a "Jelentkezem" gombra kattintva

Elvárások

Megbízhatóság

Cégnév: K-FROST KFT.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Rakodó csomagoló Csongrád-Csanád megye

Összekészített áruk csomagolása csomagológéppel, a kijelölt áruk gépkocsira pakolása, a visszahozott áruk és göngyölegek lerakodása a gépkocsiról.

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Anyagmozgató Győr-Moson-Sopron megye

Beérkező és a kiszállításra kerülő anyagok raktári mozgatása, vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése többműszakos munkarendben A raktárkészlet ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Anyagmozgató Pest megye

Csatlakozz te is a MAGYAR POSTA ZRT. csapatához ANYAGMOZGATÓ A Magyar Posta megbízható és kiszámítható munkahely. Belépésedet követően ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE