Feladatok

Az animátor csapat új tagját, egyik mókafelelősét keressük. Csapattársaiddal karöltve neked is az lesz a feladatod, hogy a biztosítsd a Velence Resort & Spa**** hotel vendégei számára az animációs programokat, szórakoztató gyermek, felnőtt- és sportprogramokat, szervezd és lebonyolítsd a foglalkozásokat, biztosítsd a gyermekek felügyeletét. A szórakoztató munkakör mellet fontos, hogy szem előtt tartsd a minőségi munkavégzést és a maximális vendégelégedettség elérését.

Elvárások

  • Vidámság
  • Türelem
  • Család- és gyermekbarát hozzáállás
  • Kreatív munkavégzés önállóan és csapatban
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Megfelelő fizikai felkészültség
  • Betöltött 18. életév

Ha ezek megvannak, akkor nálunk jól fogod érezni magad és gyönyörű környezetben, egy vidám csapat hasznos tagja lehetsz. Cserébe mi versenyképes fizetésért, határozatlan idejű munkaszerződéssel teljes munkaidőben foglalkoztatunk és még a munkába járásodat is térítjük a törvény által előírtak szerint!

Előnyt jelent

Örülünk, ha van valamennyi tapasztalatod az alábbiakból. (Ez, az előny rovat lenne, de valójában a személyiségedet keressük)

Ha foglalkoztál már gyerekekkel, dolgoztál au pairként, babysitterként, vagy animátorként , tartottál már játszóházat, felsőfokú pedagógiai képzésben veszel részt, esetleg van ilyen irányú végzettséged, és/vagy erősséged a sport vagy a tánc.

Céginformáció

Csatlakoznál csapatunkhoz ANIMÁTOR–ként? Akkor ide süss!

„Van egy hotel Resort & Spa Velence

Gyerkőc, felnőtt, család, barát kedvence

Szaunapark, élményfürdő medence

Ele-Fülöp pizzájának kemence

Ha tetszene ez az élményszelence,

Közel vagyunk Resort & Spa Velence”

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével tudsz a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: VRS Part HOTEL Kft.