Állandó német két sofőrös körfuvarra keresünk gépkocsivezetőt táti indulással

Cégünk flottabővítés céljából gépkocsivezető munkatársat keres hosszútávra!

Fuvarfeladatok:
• fix, állandó Magyar – Német – Magyar körfuvarok
• egy fel/lerakóhely
• telephelyről induló és oda érkező fuvarok (2534 Tát, Botlik-Trans telephely)
• rakodni nem kell Magyarországon, előrakjuk a pótkocsit

Munkarend:
• minden második nap itthon töltött napi pihenő
• minden hétvége itthon

Elvárások:
• Érvényes E kategóriás jogosítvány
• Digitális sofőrkártya + GKI igazolvány
• Megbízható személyiség, rugalmasság

Amit kínálunk:
• Hosszútávú munkalehetőség
• Megbízható géppark (Volvo)
• Fix autógazdás rendszer
• Családias légkör

Bérezés:
• kiemelt kereseti lehetőség
• fix díj minden körre
• előre kiszámítható munkavégzés és bérezés

Jelentkezés a +36 30 366 8066-as telefonszámon.

Jelentkezéskor kérlek említsd meg, hogy a soforallas.com-on láttad a hirdetést!

Állásajánlat leírása Jelentkezés az állásajánlatra Térkép megtekintése

Cégnév: Botlik-Trans Kft.

Gonda Benjamin Nyergesvontató 800 000 - 900 000 Ft 27 nap

152 összes megtekintés, 22 ma Nyomtatás
Referenciaszám: 138131
Cégnév: BOTLIK-TRANS KFT.