Leendő kollégánk feladatai:

  • áru beszerzések megszervezése,
  • kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • értékesítési tevékenység hátterének biztosítása,
  • kereskedelmi készletek ügyviteli kezelése,
  • készletgazdálkodás,

Számunkra az ideális jelölt:

  • műszaki területen szerzett felsőfokú végzettséget,
  • 2-3 éves szakmai tapasztalatát hasonló területen szerezte,
  • az angol és/vagy német nyelvet társalgási szinten beszéli,
  • számítógépes ismeretei legalább felhasználói szintűek,
  • rendelkezik "B" kategóriás jogosítvánnyal,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik,
  • munkavégzése megbízható, pontos és következetes,
  • jó szervezői készséggel bír.

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

  • járműmérnöki végzettség,
  • mezőgazdasági és élelmiszeripari gépészmérnöki végzettség,
  • mezőgazdaságban szerzett tapasztalat,
  • mezőgazdasági gépismeret.

A munkavégzésért cserébe a következő juttatásokat kínáljuk:

  • fix havi alapbér,
  • teljesítménytől függő elérhető plusz jövedelem,
  • béren kívüli juttatások (Szép-kártya, Egészségbiztosítás),
  • a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (mobiltelefon, laptop),
  • tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanítás,
  • stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség és karrierlehetőség,
  • céges buszjárat Debrecenből, Hajdúszoboszlóról és Püspökladányból,
  • az említett településeken kívül eső lakhely esetében munkába járás támogatása.
Cégnév: KITE Zrt.