Feladatok

  • Alkatrész értékesítési, illetve raktározási feladatok elvégzése a Volkswagen konszern, illetve a NISSAN márkákhoz tartozó előírásoknak megfelelően
  • Alkatrészek megrendelése, átvétele, tárolása és kiadása
  • Pultos vevők közvetlen kiszolgálása
  • Anyagmozgatás

Elvárások

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Márkaszervizben szerzett tapasztalat
  • Autóalkatrészek ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Számítógép kezelési ismeretek
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunka, nyitottság

Előnyt jelent

  • VW konszern, illetve Nissan márkában való jártasság
  • Cross, illetve K2D vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Nappali műszakok
  • Szakmai fejlődés (szakmai továbbképzéseken való részvétel)
  • Versenyképes bérezés

Céginformáció

100%-ban magyar tulajdonú vállalatunk profilja az autókereskedelem és szerviz tevékenység. Családi vállalkozásként fontos számunkra, hogy szigorú kötöttségektől mentes környezetben, a hatékonyságot szem előtt tartva végezzük a feladatainkat.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát.