Tarnalelesz környékén lévő munkákhoz, gépőrzéshez keresünk érvényes papírokkal (OKJ + tanúsítvány) rendelkező személy- és vagyonőr munkatársakat.

Feladatok: Gépek őrzése mezőgazdasági területen, kizárólag saját gépjárműből történő őrzés.

Korábban ilyen területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Bérezés: 1650,- Ft /óra nettó fizetés, + éjszaki pótlék (1 db 24 órás szolgálat nettó 41580,- Ft utiköltséggel együtt).  12 órás szolgálat esetén 1700,- Ft/órás bér.

Jelentkezéseket az [email protected] email címre várjuk, részletes fényképes önéletrajzzal.

Telefonos érdeklődés a megadott számon kizárólag munkanapokon 09.00-15.00 óra közt.

Cégnév: Bon-Sec Vagyonvédelmi Kft.
Kapcsolattartó: Dobai Tibor