Pozíció leírása:

Dolgozz nálunk a legjobb környezetben!

Feladatok:

  • Gyakornoki programok az alábbi területeken:IT, mérnök, gazdasági (HR, pénzügy, számvitel, könyvelés, adminisztráció, marketing, értékesítés, logisztika, beszerzés), tolmács, agronómus, cnc-s, marós, gépész
  • Könnyű fizikai munkáink:eladó, pénztáros, leltározás, raktári kisegítés, termékválogatás, helyszín építés/bontás, újságosztás, ruhatárazás, csomagolás, címkézés, szobatakarító,
  • Szezonális munkák:felszolgáló, pultos, recepciós, mosogató, fagyiárus
  • Alkalmi munkák:hostess, animátor, leltárazás
  • További számos lehetőség

Amit kínálunk:

Weboldalunkon olvashatsz részletesen azaktív pozíciókról,

  • rugalmas, tanulmányokhoz illeszthető munkaidő,
  • Kimagasló kapcsolattartás
  • szakmai gyakorlat leigazolása,
  • hosszútávúdiákmunka lehetőség,
  • relevánsszakmai tapasztalatszerzés
  • karrierút - tanulmányok befejezése utánfőállású pozíciók megpályázása.

Elvárások:

  • Nappali tagozaton folytatott tanulmányok (aktív/passzív)

Cégnév: WHC Kft.