Feladatok

  • Emblémázáshoz tartozó látványtervek elkészítése
  • Emblémák grafikai, gyártáshoz szükséges előkészítése, vektorizálása
  • Közvetlen kapcsolattartás értékesítő kollegáinkkal, részükre szakmai tanácsadás
  • Emblémázó munkatársak munkájának támogatása, megszervezése
  • DTF nyomtató kezelése, üzemeltetése
  • Esetileg kreatív anyagok, saját felhasználású grafikák készítése

Elvárások

  • Jó kommunikációs- és kapcsolattartó képesség szükséges, valamint határozott, döntésképes, de rugalmas személyiség
  • Grafikai programok ismerete és kezelésében való jártasság (legfőképp Adobe Illustrator)
  • A munkafolyamatokat saját rendszerünkben dokumentáljuk, ami önállóságot, precizitást, odafigyelést és gyakorlott számítógép felhasználói ismereteket igényel
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Nyomdaipari és emblémázási technológiai ismeretek
  • Gyártás szervezésében szerzett tapasztalat
  • Bármelyik RIP szoftver gyakorlati ismerete
  • Bármilyen hímzőprogram ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil munkaadói háttér magyar tulajdonú cégnél, akár azonnali kezdéssel
  • Modern, új, emblémázóüzem
  • Professzionális, családias munkakörnyezet– kb. 35 fős emblémázó csapattal
  • Hétfőtől péntekig egy műszakos munkarendben dolgozunk, 7-15:30-ig.
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Az alapbéren felül fizetett túlóra
  • Betanítás az adott munkafolyamatra
  • Rendszeres céges rendezvények, csapatépítők
  • Korlátlan, ingyenes telefon (magánhasználatra is)
  • Parkoló

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

33 éve sikeres, évi 3.3 milliárd Ft forgalmú, magyar tulajdonú cégcsoportunk 85 fős „aranycsapatának” erősítésére, budapesti munkavégzésre keresünk kollégákat.

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed és szívesen lennél csapatunk tagja, a  "Jelentkezés" gombra kattintás után kérjük, küldd el nekünk fényképes önéletrajzod fizetési igényed megjelölésével.
Cégnév: Reklámajándék.hu Kft.