Viapan Group

Alkalmazás támogató

Milyen feladatok várnak?

Jövőálló vezető energetikai szolgáltató partnerünk részére keresünk Alkalmazás támogató pozícióra munkatársat részben Home Office lehetőséggel!

A Te feladatod lesz:

  • Speciális alkalmazások, folyamatok megismerése
  • Belső és külső felhasználók alkalmazás támogatása telefonon és emailen
  • Ticketing rendszer használata és a tevékenység folyamatos dokumentálása
  • Mobil terepi eszközökön működő alkalmazások támogatása

Amivel a partnerünk meghálálja a munkádat:

  • Részben Home Office lehetőséggel
  • Éves prémiummal
  • Cafetériával, már a belépés napjától
  • Egészségbiztosítással
  • Hosszútávú munkalehetőséggel

Munkavégzés helye: Budapest vagy Győr vagy Pécs
Munkaidő: Hétfőtől - Péntekig (7:20 - 15:30)

Jelentkezz, ha rendelkezel az alábbiakkal!

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettséged van
  • Telefonos diszpécseri támogatás és alkalmazás felhasználói támogatás terén szereztél tapasztalatot
  • Jellemez téged a minőségtudatosság
  • Könnyedén tudod priorizálni a feladataidat

Nem feltétel, de előny:

  • Szereztél már tapasztalatot IT eszközök menedzselésében

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
Cégnév: Viapan Group